Öğretmen Olarak Başvurun

Bizimle çalışmak istermisiniz ?

Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı okullarda ders vererek bilgini kazanca çevir. Uzman Eğitmenler topluluğumuza sizde katılın!

Nasıl Öğretmen Olunur

Önce kurallarımızı okuyunuz, yandaki formu doldurarak başvurunuz...

Register to become a teacher

You have to to fill out this form

Öğretmenlerimiz İngilizce üzerine eğitim görmüş veya üniversitede başka bir bölümü bitirip TESOL, TEFL, TESL, ESL, CELTA ya da DELTA sertifikalarından birini almış olması gerekir. En iyi eğitimi sunabilmek için öğretmenlerimizi Kanada, Amerika, Avustralya ve İngiltere gibi ülkelerden ve anadili İngilizce olan kişiler önceliğimizdir. Burada amaçlanan yalnızca dilin değil, kültürünü de öğretebilmesidir. Ayrıca öğretmenlerimizin öğrenciye ilgi göstermesi ve öğretmeyi sevmesi hassasiyetle üzerinde durduğumuz öğretmen özelliklerinden ve dinamik bir sınıf ortamının oluşabilmesi için olmazsa olmazlarımızdandır.

Öğretmenlerimiz İngilizce üzerine eğitim görmüş veya üniversitede başka bir bölümü bitirip TESOL, TEFL, TESL, ESL, CELTA ya da DELTA sertifikalarından birini almış olması gerekir.

Başvuru sonrası CV'sini info@cetc.com.tr mail adresine göndermelidir.

CV'sinde belirtilen bilgiler doğruyu yansıtmalıdır.

Yapılacak online Mülakattan geçerli not almalıdır.

Demo derslerinden geçerli not almalıdır.

Öğretmenlerimizin öğrenciye ilgi göstermesi ve öğretmeyi sevmesi hassasiyetle üzerinde durduğumuz öğretmen özelliklerinden ve dinamik bir sınıf ortamının oluşabilmesi önemlidir.
Öğretmenlerimiz öncelikle farklı sınıflarda bir hafta demo dersleri yapacaktır.

Akabinde gerçek sınıflarında derslerine devam edecektir.