HİKAYEMİZ

20 Yıllık Başarılı Eğitim Geçmişi...

100
Okul
60
Sertifikalı Eğitmen
6000
Kayıtlı Öğrenci
250
Kurs

“Öğrenmek, akıntıya karşı yüzmek gibidir. İlerlemediğiniz takdirde gerilersiniz.”

Çin Atasözü

Biz Kimiz

ETC Türkiye’de Butik İngilizce’nin tek yaratıcısı ve kurucusudur. Profesyonel ve kaliteli eğitime duyulan büyük ihtiyaç nedeniyle kurucular, 20 yıllık eğitim deneyimleriyle 15 yıllık iş deneyimlerini birleştirmeye, böylece iki yabancı eğitmen ile bu sektörde deneyimli Türk bir iş adamı olarak ortaklık oluşturmaya karar vermişlerdir. Küçük sınıflarımızdan ofis atmosferimize, ekibimizin oluşturduğu rahatlığı ve kişisel etkileşimi hissedebilirsiniz.

Sıcak ortamımız öğrencilerin çalışanlarımızla kolaylıkla iletişim kurmasını sağlayarak öğrenmekten keyif almaları için teşvik eder. Derslerimiz öğrencinin isteğine göre belirlendiğinden öğrenci ihtiyacını karşılamada da daha etkilidir. Seçici işe alım sürecimiz ve titiz eğitimimizle, eğitim alanında tecrübeli ve kalifiye yabancı öğretmenlerimizle ve profesyonel çalışanlarımızla birlikte öğrencilerimizin İngilizce öğrenme hedeflerine ulaşmalarında yardıma hazırız.

Misyonumuz

Türkiye’de kariyeri için kendilerini geliştirmeyi arzulayan, iş ve sosyal ilişkilerini en doğru şekilde yürütebilmek için çabalayan ve modern dünyanın gereği olan dil eğitimini almak isteyen çalışan yetişkinlere üstün kalitede Genel İngilizce ve İş İngilizcesi alanlarında eğitimi sağlamak.

Butik tarzı eğitim vererek öğrenci-öğretmen oranının en ideal seviyede tutulduğu, öğrencilerde maksimum öğrenmenin sağlandığı etkileşimli sınıf ortamı oluşturmak.

Nerede olursanız olun sınıf sıcaklığında interaktif online eğitimler sunarak çocuklarımızın her şartta eğitimlerine devam edebilmelerini sağlamak.

Öğretmenlerimiz

Plugins your themes with even more features.

Ekibimize Katılın
team-7

Belinda

Js Developer
team-3

Christian

Creative Director
team-5

Robert

Office Manager
team-6

Tony Teo

Support Manager
team-2

Jonathan

Art Director
team-1

John Doe

Web Developer
team-8

Jane Nguyen

Copyrighter